Hakkımızda

Beysan Alüminyum ve Cephe Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

Firmamız 1996 yılında kurulmuş olup, 27 yıldan bugüne daha estetik, fonksiyonel, ekonomik ve kalite odaklı alüminyum yapılar oluşturmak için hizmet vermektedir. Bu süreç boyunca nitelikli personel istihdamı sağlamış, üretimde yüksek kalite ve çevresel duyarlılıktan ödün vermemiştir. Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri alanında, sektörün lider markaları arasında yer alma hedefiyle varlığını sürdürmektedir.
Sorun değil, çözüm odaklı yaklaşımıyla, Türkiye’nin her köşesinden referanslar edinen şirketimiz, iş ilişkilerinde açıklık, dürüstlük ve bütünlük kavramlarını daima gözetmiştir. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen şirketimiz, bu ilke doğrultusunda varlığını sürdürmeye sizler sayesinde devam edecektir. 

Misyonumuz;

Alüminyum doğrama, cephe sistemleri, kompozit panel ve tüm alüminyum üretim ve projelendirme sektöründe, kurum, kuruluş ve bireysel müşterilere kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak.

Vizyonumuz;

Tedarikçileri ile sıkı ve sürekli iş birliği kurarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek, hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak, teknolojik gelişmeleri uygulamak, sektörde lider markalar arasında varlığını sürdürmek.
Bizi Arayın
× WhatsApp